teaser

Idea

Projekt „Portugal Story” zrodził się z mojego zafascynowania Portugalią.  Moimi doznaniami i odkryciami chciałbym podzielić się z gośćmi. Piękno i niepowtarzalność tego kraju, słońce, muzyka, ludzie, wino, ocean - to tylko niektóre „bogactwa”, które wzbudziły we mnie miłość i zafascynowanie Portugalią. Moją ideą jest pokazanie nieznanej i dziewiczej strony tego kraju, jakiej nie znajdzie się w ofertach zwykłych biur podróży.

Propozycje skrojone na Waszą miarę i na Wasze potrzeby – to jest to na czym mi zależy. Moim celem jest przede wszystkim kreatywność i nowe podejście do turystyki. Dzięki osobistym doświadczeniom jestem w stanie pokazać Portugalię w sposób absolutnie oryginalny. Jako, że sam żyję w tym pięknym kraju od prawie 20 lat co sprawia, że potrafię zaoferować niezapomniane atrakcje.

Chętnie podejmę się zorganizowania nietypowego pobytu dla pojedynczych zainteresowanych, dla rodzin, małych grup menadżerów, a także wyjazdów integracyjnych.
Jestem w stanie zorganizować różne formy wypoczynku w tym pięknym kraju. Od tych typowo relaksacyjnych - na małych i dzikich plażach, w ukrytych przed masowym turystą „dizajnerskich” hotelach oraz siedzibach portugalskiej arystokracji, aż po aktywne formy odpoczynku w dzikich zakątkach.

Niepowtarzalne portugalskie wina stanowią ozdobę piwniczek każdego szanującego się konesera win. Są to oczywiście Porto oraz Madera, ale również doskonałe wino Moscatel czy Vinho Verde. Dzięki zachowanym jedynie w Portugalii rzadkim szczepom winorośli produkuje się tu wina, jakich nie spotkacie nigdzie indziej na świecie...  Zapraszam do najstarszych i najlepszych winnic Portugalii!
Mam nadzieję, iż będę mógł w pełni spełnić Państwa oczekiwania oraz marzenia.

Do zobaczenia w Portugalii!
Zwiedzanie Lizbony i Portugalii z polskim przewodnikiem - Twój przewodnik Lizbona, przewodnik Portugalia